Contact

Festival adres
Carolinapark 
Hoflaan 28, Dieren

info@carolinafestival.nl

 

Postadres
Stichting Carolina Festival
Wilhelminaplein 8
6951 AR Dieren

 

MAAK KENNIS MET DE ORGANISATIE
 

Sander Demmink
Artiesten en Acts

sander.demmink@carolinafestival.nl
Jeroen Sprangers
Reclame uitingen

jeroen.sprangers@carolinafestival.nl
Han Vaessen
Financiƫn en Sponsoring

han.vaessen@carolinafestival.nl
Merlijn Bergisch
Factotum

merlijn.bergisch@carolinafestival.nl
Bas Bolder
Terreinindeling Foodtrucks en Vergunningen

bas.bolder@carolinafestival.nl
Lotte Geerlings
PR en Marketing

lotte.geerlings@carolinafestival.nl
Talita Geljon
Coƶrdinatie vrijwilligers

talita.geljon@carolinafestival.nl
Brendy Bosveld
Website

brendy.bosveld@carolinafestival.nl
Kim Som
Decoratie

kim.som@carolinafestival.nl
Design door Jeroen Sprangers ontwerpt | Website door Brendy Bosveld DigiConcept | Hosting mogelijk gemaakt door DigiState